Sıkça Sorulan Sorular

Yeni Üyelik

HokusPokus oyuncak’a üye değilseniz, “Kayıt Ol” menüsünden e-posta adresinizi ve şifrenizi kaydederek üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sonrasında açılan ekranda Üyelik Formu’nu doldurarak üyelik işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Üye Girişi

HokusPokus oyuncak'a üye iseniz, “Giriş Yap” menüsünden e-postanızı ve şifrenizi girerek üye girişi yapabilirsiniz.

Üyelik Güncelleme

HokusPokus oyuncak'a üye iseniz “Giriş Yap” menüsünden üyelik girişi yaptıktan sonra “Üyelik Bilgilerim” menüsünden üyelik bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Açılan üyelik formu ekranında e-postanızı, şifrenizi, kişisel ve iletişim bilgilerinizi değiştirebilir ya da güncelleyebilirsiniz.

Evet tamamen güvendesiniz.
 

• HokusPokus oyuncak, en yüksek güvenlik sistemi olan yeşil bar uygulaması bulunmaktadır, 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılır.

 

• HokusPokus oyuncak' da alışveriş yapılırken kullanılan kart bilgileri sizin onayınız olmaz ise kaydedilmez ve kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülemez.

 

• Banka kartı ile yaptığınız işlemlerde 3D Secure sistemi kullanılır. 3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir.

Ürün özellikleri ile ilgili olan sorularınızı Sayfamızın sol alt bölümünde bulunan WhatsApp simgesine tıklayarak sorabilir, siparişiniz ile ilgili sorularınızı veya taleplerinizi WhatsApp üzerinden iletebilirsiniz.
PAZAR GÜNLERİ HARİÇ SAAT 14:30 A VERİLEN SİPARİŞLER AYNI GÜN KARGO YAPILIYOR.....
Yükleniyor...